Ramić i Bukvarević primili borce povratnike i razgovarali o samozapošljavanju
Edin Ramić, federalni ministar raseljenih osoba i izbjeglica i Salko Bukvarević, federalni ministar za boračka pitanja, sastali su se danas sa pripadnicima boračke populacije koji žive u povratničkim sredinama. Razgovarali su o načinima zajedničkog djelovanja na projektima podrške samozapošljavanja boraca povratnika i poboljšanja njihovog socio-ekonomskog statusa. – Inicijator sastanka je bio ministar Ramić. Ukratko, razgovarali smo o načinima pomoći onima koji žele da žive od svog rada, o javnim pozivima u okviru Ministarstva za izbjegla i raseljena lica, a i ja [...]

