Pogledajte kako su Tuzlaci dočekali učesnike Marša mira
Ekipa Tuzlarija i ove godine dočekala je učesnike Marša mira – puta smrti Srebrenica 2015, njih više od osam hiljada, u mjestu Đugum nadomak Konjević Polja. Praksa je to već zadnjih nekoliko godina kada Tuzlaci u saradnji sa Udruženjem žena Jadar iz Konjević Polja organizuju štand sa osvježavajućim pićem, hranom te prijeko potrebnim voćem. Osim dočeka učesnika Marša, ekipa Tuzlarija je u Konjević Polju ispratila i kolonu sa posmrtnim ostacima žrtava genocida iz Srebrenice. Pored incidenta koji se dogodio u [...]

