Počele pripreme za obilježavanje 15. aprila, Dana Armije Republike Bosne i Hercegovine
Federalni ministar za pitanja boraca i invalida OOR-a doc.dr. Salko Bukvarević održao je sastanak sa predstavnicima Drugog pješadijskog puka Oružanih snaga (OS) u povodu obilježavanja 15. aprila, Dana Armije Republike Bosne i Hercegovine. Sastanku koji je održan u sjedištu Federalnog ministarstva prisustvovali su predstavnici Drugog pješadijskog puka Oružanih snaga BiH pukovnik Kasim Mešić i majori Mehdin Jakubović i Almir Kuluglić. Centralna svečanost obilježavanja 14. godišnjice 2. pješadijskog (rendžerskog) puka OS BiH i 27. godišnjice od formiranja Armije Republike BiH ove godine [...]

