U GO SDA Tuzla održan prijem u povodu Kurban bajrama
Gradski odbor Stranke demokratske akcije Tuzla danas je u povodu Kurban bajrama u prostorijama Stranke organizovao bajramski prijem čiji je domaćin bio predsjednik Povjereništva GO SDA Tuzla Doc.dr. Salko Bukvarević. Kao i proteklog Bajrama i ovaj put su se u sjedištu Stranke sastali članovi, simpatizeri i prijatelji SDA koji su došli zajednički podijeliti radost u bajramskom ozračju. „Gradski odbor SDA Tuzla već dugi niz godina na ovakav način obilježava Bajram. To je prilika da se u jednoj opuštenoj atmosferi družimo. Ovdje [...]

