Mirni protesti Žena Srebrenice: Ekshumacije se obavljaju sporo
Žene Srebrenice i danas su izašle na ulice Tuzle u mirnoj protestnoj šetnji od Pinge do Trga žrtava genocida u Srebrenici kao što to čine svakog 11.-og u mjesecu. Uz njih su i ovaj put bile članice Asocijacije žena OO SDA Tuzla te članovi i simpatizeri Stranke. Već skoro dva desetljeća majke Srebrenice tragaju za istinu i pravdom, tražeći da se uhapse ljudi koji su počinili ratne zločine u Srebrenici i njenoj okolini u toku agresije na Bosnu i Hercegovinu. Među [...]

