Ćatić: Za nas koji nismo našli najmilije jedna noć je duga, a kamoli 20 godina
Članice Udruženja “Žene Srebrenice” već dvije decenije svakog 11. u mjesecu mirnom protestnom šetnjom u Tuzli domaću i svjetsku javnost podsjećaju na genocid nad Bošnjacima koji se dogodio u Srebrenici 1995. godine. Ni danas, uprkos kišnom vremenu, njihova mirna protestna šetnja nije izostala.Okupljanje učesnika protestne šetnje počelo je u 12 sati na Pingi, odakle je kolona krenula do Trga žrtava genocida Srebrenice u Tuzli. -Po ko zna koji put s ovih protesta šaljemo poruku da nismo zadovoljni procesom identifikacije i [...]

