Asocijacija žena GO SDA Tuzla obilježila Dan narcisa
Asocijacija žena SDA Tuzla obilježila je u nedjelju 20. marta 2016. godine Dan narcisa. U centru grada vršena je podjela ovog prvog proljetnog cvijeća prolaznicima.Danom narcisa pokušava se ukazati na to kako je rak dojke rasprostranjen kod žena te koliko su važni redovni pregledi i rano otkrivanje bolesti.Narcisi simboliziraju nadu, buđenje i novi život.” Članice Asocijacije su ovom akcijom pokazale da saosjećaju sa svojim prijateljicama i svim ženama koje su u borbi sa ovom teškom bolešću počesto zaboravljene od [...]

