Obilježena prva godišnjica smrti predsjednika SDA Sulejmana Tihića
Polaganjem cvijeća na mezar i učenjem dova i tevhida u džamiji Azizija obilježena je godišnjica smrti bivšeg predsjednika Stranke demokratske akcije (SDA) Sulejmana Tihića u njegovom rodnom Bosanskom Šamcu. Obilježavanju godišnjice Tihićeve smrti prisustvovala je delegacija SDA predvođena njenim predsjednikom Bakirom Izetbegovićem, članovi porodice Tihić, tuzlanski muftija Vahid ef. Fazlović, predstavnici Medžlisa Islamske Zajednice Bosanski Šamac i veliki broj građana. Član Predsjedništva BiH Izetbegović, nakon polaganja cvijeća, u izjavi za medije kazao je kako je Sulejman Tihić obilježio vrijeme u kojem [...]

