GO SDA Tuzla: Rezultati izbora u mjesnim odborima – izbori održani u nedjelju 01.12.

 

REZULTATI IZBORA

 

(Za Predsjednika MO izabran je kandidat koji je dobio najveći broj prijedloga/glasova, a sljedećih 6 (šest) kandidata po broju glasova izabrani su za članove MO.)

 

za Predsjednika i članove Mjesnog odbora BATVA

izabrani su:

 

 

 

IME I PREZIME

1.

Suad Kunosić

2.

Fejzo Džafić

3.

Nijazim Hadžić

4.

Samir Omazić

5.

Jasna Hadžiselimović

6.

Miralem Bakić

7.

Ibro Mujkić

 

za Predsjednika i članove Mjesnog odbora GORNJA TUZLA

izabrani su:

 

1.

Ćazim Mušanović

2.

Lejla Balvanović

3.

Džanan Kušljugić

4.

Kadrija Hadžimehmedović

5.

Faketa Hadžibeganović

6.

Amir Memišević

7.

Redžo Alić

 

 

za Predsjednika i članove Mjesnog odbora GRABOVICA

izabrani su:

 

1.

Eldar Šehić

2.

Mujo Bešić

3.

Mustafa Bekić

4.

Edib Bihorac

5.

Alija Musić

6.

Admira Šehić

7.

Suada Bekić

 

 

za Predsjednika i članove Mjesnog odbora KREKA

izabrani su:

 

1.

Šefik Husić

2.

Sadik Omerović

3.

Jasmin Brkičević

4.

Nermina Berbić

5.

Sanela Tursunović

6.

Kemal Suljagić

7.

Faruk Tanović

 

 

za Predsjednika i članove Mjesnog odbora KRIŽANI

izabrani su:

1.

Amela Omerović

2.

Tupković Amir

3.

Nermina Duraković

4.

Samela Požegić

5.

Nedim Mujaković

6.

Sabrija Osmanović

7.

Elvis Tupković

za Predsjednika i članove Mjesnog odbora KULA

izabrani su:

1.

Šahbaz Sultanić

2.

Džolota Murat

3.

Enisa Sulejmanović

4.

Zaim Jaganjac

5.

Nihad fejzić

6.

Mubera Telalović

7.

Jasminka Salkić

za Predsjednika i članove Mjesnog odbora MOLUHE-SOLANA

izabrani su:

1.

Miralem Derdemez

2.

Almir Ćivić

3.

Bersim Brkičević

4.

Amra Bečić

5.

Muhamed Alić

6.

Suljo Osmanović

7.

Ismeta Osmanović

za Predsjednika i članove Mjesnog odbora MOSNIK

izabrani su:

 

1.

Almasa Begić

2.

Lejla Arnautović

3.

Dževad Hasanhodžić

4.

Kemal Mahmutović

5.

Ervina Omerbegović

6.

Nermin marevac

7.

Hajrija Kurtić

za Predsjednika i članove Mjesnog odbora MRAMOR

izabrani su:

1.

Senad Sejdić

2.

Jasmin Ćorić

3.

Bersem Kišić

4.

Jasmin Alibegović

5.

Alen Redžić

6.

Samid Bašić

7.

Jasmin Hadžimustafić

 

 

 

za Predsjednika i članove Mjesnog odbora NOVI GRAD 1

 

izabrani su:

1.

Amir Delalić

2.

Jasmina Bajramović

3.

Osman Čeliković

4.

Salih Krdžalić

5.

Damir Malješević

6.

Denijal Dervišević

7.

Džemila Morankić

 

 

za Predsjednika i članove Mjesnog odbora PASCI

 

izabrani su:

1.

Senaid Avdić

2.

Omar Paočić

3.

Vehid Serhatlić

4.

Mustafa Đulović

5.

Džemo Nurkić

6.

Muamer Đulović

7.

Šifa Hasančević

 

 

za Predsjednika i članove Mjesnog odbora ŠIĆKI BROD

 

izabrani su:

1.

Armin Husemanović

2.

Jasmin Džinić

3.

Anel Brkić

4.

Nedim Imamović

5.

Nedžib Avdić

6.

Damir Ademović

7.

Sulejman Suljić

za Predsjednika i članove Mjesnog odbora SJENJAK

izabrani su:

 

Adnan Akeljić

Nevres Jašarević

Adnan Malak

Zumra Begić

Mevleta Šmigalović

Nijaz Hamzabegović

Salih Bajrić

za Predsjednika i članove Mjesnog odbora SLATINA

izabrani su:

 

1.

Jakub Brkić

2.

Ajdin Umihanić

3.

Suad Zonić

4.

Lejla Kaplan

5.

Selma Bukovac

6.

Vedran Stuhli

7.

Rukib Uščuplić

 

za Predsjednika i članove Mjesnog odbora STUPINE

izabrani su:

1.

Kadro Jahić

2.

Jasmin Fejzić

3.

Adnan Musić

4.

Amer Omazić

5.

Nesiba Feukić

6.

Mirza Suljić

7.

Elvira Čolaković

za Predsjednika i članove Mjesnog odbora TUŠANJ

izabrani su:

1.

Fuad Dumanjić

2.

Omar Bijedić

3.

Senija Cipurković

4.

Indira Šestan

5.

Avdo Dedajić

6.

Almir Šestan

7.

Emir Zonić

za Predsjednika i članove Mjesnog odbora BUKINJE

izabrani su:

 

1.

Kadir Hajdarević

2.

Enes Dervišević

3.

Enisa Memišević

4.

Ibrahim Avdić

5.

Asim Čomerović

6.

Anel Delalić

7.

Nedžad Salkić

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vi ste ovdje: Naslovna